Київський жіночий баскетбольний клуб "Динамо" завоював Кубок України. У фінальній битві підопічні Володимира Рижова обіграли співвітчизниць з "Київ-Баскета" – 89:64.

Команди демонстрували рівний баскетбол лише в перші чотири хвилини. Надалі динамівки вирвалися вперед і вже не віддавали перевагу.

 У другій чверті номінальні гості ефективніше атакували кільце суперниць, краще підбирали і грали в хорошу команду гру – як результат за 5 хвилин до великої перерви "Динамо" набрало вдвічі більше балів ніж "Київ-Баскет" – 19:38.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Під час 15 хвилинного відпочинку Володимир Холопов зумів налаштувати своїх підопічних на битву і ті зі стартових секунд кинулися скорочувати відставання. Правда, і наставник "Динамо" зумів побудувати активний захист своєї команди, тому за підсумками чверті "Київ-Баскет" відіграли лише один бал.

Однак, в заключній десятихвилинці команда, що догоняла, ледь не створила диво: програючи -20 на старті періоду гравчині в жовто-чорній формі зуміли відквитати 12 балів і скоротити різницю тільки до восьми очок. Але після цього лідери "Київ-Баскет" одна за одною почали сідати на лаву запасних через перебір персональних зауважень, що позначилося на підсумковому результаті.