Юлія Тимошенко, яка вже явно окреслила власні президентські амбіції, у своїй «стратегії миру» може визнати анексію Криму

Таку думку висловив журналіст Роман Цимбалюк.

Він зазначає, що і після Помаранчевої революції, і після Революції Гідності Росія вирішує свої завдання «геополітичної величі», в яких Україна є головною метою.

«Події після 2014 року показали, що коли аргументи закінчуються, Кремль з легкістю використовує військову силу, і плювати вони хотіли на «російськомовних». Це тільки привід для вторгнення», – пише він.

Цимбалюк зазначає, що при такому розкладі треба з’ясувати, що ж собою являє «нова стратегія миру», яку пропонує кандидат у президенти України Юлія Тимошенко.

Сама Юлія Тимошенко поки не дуже хоче пояснити свої кроки по реалізації цієї самої «стратегії миру».

Цимбалюк зазначає, що лідер «Батьківщини» оперує тільки загальними фразами: «Україні потрібен мир як повітря», «Я знаю з ким і як вести переговори про мир», «Про Донбас треба думати не як про окуповану територію, а як українську землю».

«Може бути Юлія Володимирівна і знає з ким вести переговори, але чомусь прізвище цієї людини не вимовляє в слух. А дарма, всього-то 10 років тому з ним підписувала газові угоди, які Україну сильно підкосили», – додав журналіст.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Він зазначає, що з цим візаві неможливо говорити про мир: «Вони цього не хочуть, вони хочуть капітуляції України, щоб ми «повернулися і попросили вибачення у великого брата».

Роман Цимбалюк пише, що зовсім недавно Юлії Тимошенко з Москви передала привіт речник МЗС Росії Марія Захарова. Суть слів Захарової зводиться до одного: всі аргументи – миротворці ООН, Будапештський меморандум і так далі вже неодноразово відкидалися Кремлем.

І щоб змінити ситуацію Тимошенко мінімум потрібно буде визнати анексію Криму.