Пітер Мейх'ю прославився завдяки ролі Чубакки.

Пітер Мейх'ю, виконавець ролі Чубакки в "Зоряних війнах", помер в США у віці 74 років. Він пішов в інший світ в колі своїх близьких в Північному Техасі. Про це йдеться на його офіційній сторінці в Twitter.

Актор помер 30 квітня, причина його смерті не називається.

Мейх'ю виконав роль Чубакки в оригінальній трилогії – "Нова надія" (1977), "Імперія завдає удару у відповідь" (1980) і "Повернення джедая" (1983). Він також з'являвся в цій ролі в нових епізодах трилогії – "Помста ситхів" (2005) і "Пробудження сили" (2015).

Кінематографісти проявили інтерес до Мейх'ю в 1976 році через його неймовірний ріст (2,18 м), коли він працював в одній з лондонських лікарень. Незабаром він отримав свою зоряну роль у Джорджа Лукаса.

"Він вклав своє серце і душу в роль Чубакки, і це видно з кожного кадру … Для нього сім'я" Зоряних воєн "значила набагато більше, ніж просто роль у фільмі" – йдеться в повідомленні рідних Пітера.

Актор багато сил присвячував доброчинності. Його сім'я попросила шанувальників вшанувати його пам'ять не квітами, а пожертвами в його благодійний фонд The ​​Peter Mayhew Foundation.