Всі маніпуляції зі збільшення складу Центральної виборчої комісії вказують на одне – влада готується до фальсифікації на виборах. Петро Порошенко просто так не віддасть владу. Про це у своєму відеоблозі «Чесна політика» розповів народний депутат Сергій Лещенко.

Як зазначив депутат, склад ЦВК свого часу був визначений в кількості 15 осіб пропорційно кількості і розмірам регіонів, населенню України, обсягом завдань, і головне – організації роботи в комісії.

«Зараз, коли вибори не проводяться в Криму і більшої частини Донецької і Луганської областей, де живе близько 10% виборців, – відбувається збільшення кількості членів ЦВК. Особливо цинічно, що в пояснювальній записці спікер Ради Андрій Парубій, який є автором закону, написав, що збільшення числа членів ЦВК не потребує додаткових бюджетних грошах », – сказав Лещенко.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Це відверта брехня, адже, крім забезпечення двох додаткових членів виборчкому (вони будуть отримувати зарплату на рівні міністрів), буде необхідно нарощувати апарат ЦВК для обслуговування двох додаткових членів. Всі ці маніпуляції вказують на одне – влада готується до фальсифікації на виборах. Порошенко не збирається просто так віддавати владу – занадто багато грошей вона приносить, а також рятує від переслідування правоохоронними органами,- заявив нардеп.


За його словами, тільки Порошенко стане екс-президентом, як він постане перед антикорупційним бюро. І можна тільки уявити, які кримінальні справи будуть відкриті на чинного ще главу держави.