«Батьківщина» не голосуватиме за інші, окрім соціальних, законопроекти, поки не будуть знижені тарифи, не продовжений мораторій на продаж землі та не скасовано оподаткування пенсій.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила під час свого виступу з парламентської трибуни, передає Корупція.Інфо.

«До того моменту, поки не будуть ухвалені тарифні закони, продовжений мораторій на продаж сільськогосподарської землі, скасовані 10% мита, які додатково платять на митниці, а також скасовані податки на пенсію, ми не голосуємо за жодні закони, окрім соціальних. І прошу всіх підтримати таку позицію», – заявила вона.

Тимошенко обурена тим, що з початком опалювального сезону влада залишила людей сам-на-сам з тарифними проблемами і за це ніхто не несе відповідальність.

Лідер «Батьківщини» також звернула увагу депутатів, що люди не в змозі оплачувати надто високі тарифи на тепло та газ та масово відмовляються від цих послуг.

«Хто несе за це відповідальність?» – запитала вона.

Депутат також проінформувала про вчорашню зустріч лідерів фракцій коаліції та керівництва парламенту з Президентом, на якій обговорювалася така катастрофічна ситуація в країні.

«Ми спробували пояснити, що йде реальний розвал всіма напрямками суспільного та державного життя. Ми спробували пояснити, що згідно опитувань дуже авторитетних інституцій від 68 до 72 відсотків людей вважають, що влада рухає націю в неправильному соціально-економічному напрямку! Підтримуючи ЄС та НАТО, вони вважають помилковим обраний владою курс», – зазначила Юлія Тимошенко.

Окрім того, Голова фракції висловила здивування тим, що прем'єр-міністр вважає, що «в країні все в порядку», а люди тим часом перебувають на межі виживання.

Тимошенко також упевнена, що Верховна Рада має консолідуватися заради країни, оскільки уряд Яценюка обрав помилковий соціально-економічний шлях.

«Я звертаюсь зараз до парламенту! Тільки тут, у нас, серед всіх фракцій, може бути створена відповідальна команда, яка візьме відповідальність за наведення ладу в державі. Уряд з цим не впорався! Тільки наше єднання, тільки наша спільна робота та взяття відповідальності парламентом можуть змінити ситуацію!» – переконана лідер «Батьківщини».

 

Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru