Згідно з указом президента США, у в'їзді в країну відмовили понад 700 іноземцям, для більш ніж 1 тис. осіб зроблено виняток, передає Корупція.Інфо

Влада США за перші дні дії міграційного указу, згідно з яким заборонений в'їзд в країну деяким категоріям іноземних громадян, відмовила у в'їзді понад 700 осіб, і більше ніж для 1 тис. осіб зробили виняток. Така статистика митної та прикордонної служби наводиться на сайті Міністерства внутрішньої безпеки США (DHS), передає РБК.

Згідно з даними на 30 січня, щодо 721 людини були видані рекомендації у відмові брати їх на борт. У свою чергу, для 1059 законних постійних жителів (LPR) і 75 власників віз були зроблені винятки – всі вони були допущені до в'їзду.

Раніше повідомлялося, що попри це ж указу Трампа в США будуть допущені близько 900 біженців. Про це, як повідомляє Bloomberg, розповів на прес-конференції представник митної та прикордонної служби США Кевін Макалінан.

Він повідомив, що 872 біженці, які вже були готові до переїзду, і його скасування могло б викликати "невиправдані труднощі", отримають право на в'їзд. За словами Макалінана, ці 872 біженці прибудуть в США на цьому тижні. На сайті міністерства внутрішньої безпеки уточнюється, що DHS спільно з Держдепом розглядатиме ситуацію з кожним з цих біженців і приймати по кожному з них подальше рішення.

Імміграційний указ Трамп підписав 27 січня. З цього моменту, згідно з документом, в США на 120 днів був обмежений в'їзд для всіх біженців і безстроково – для біженців з Сирії. Також на 90 днів було заборонено відвідувати США представникам шести країн з мусульманською більшістю – Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану і Ємену.