наливайченко 3

Колишній глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко стверджує, що чинна влада використовує корупційні схеми, створені чиновниками в епоху президентства Януковича.

У інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" Наливайченко розповів, що в ході розслідування діяльності "БРСМ-Нафти", чия нафтобаза більше тижня палала під Києвом, було встановлено, що кілька аналогічних нафтобаз працювали у 3 областях без дозволів та будь-якого дотримання норм безпеки та екології, а також — без сплати податків.

До лютого 2014 року ці всі схеми були чиї? Януковича, Ставицького і всіх інших діячів, які ховаються тепер по всьому світу. Тепер ці схеми з тими ж розкраданнями, але вже на правильні офшори вже цієї влади … Ось чому немає економіки, ось чому немає робочих місць. Тому ця корупція тепер у цій владі небезпечна тим, що взяли попередні кримінальні схеми, завели бізнес, комерсантів, взяли з однієї фінансово-промислової групи у владу, вони прийшли, це вже їх офшори, це не Ставицького. І це ще далеко не все, – підкреслив він.

Окрім цього Наливайченко розповів, що він планує оприлюднити матеріали про порушення в оборонно-промисловому комплексі.

"Найближчим часом ми будемо і публікувати, і переслідувати через суд і, можливо, через правоохоронні органи — це оборонний комплекс", — зазначив Наливайченко.

Джерело: Корупція.Інфо