Поки російські бойовики воюють зі своїм «братнім народом», влада РФ набуває ознак параної

Це було зрозуміло ще коли почали з’являтися незрозумілі закони, які забороняли той чи інший предмет, а обґрунтовували все це лише смішними причинами. Так законодавча  система Росії потрохи ставала цирком.

На сході України ще більше напружувались відносини, а Владімір Путін продовжував грати у російську рулетку та показувати із себе невинну та незнаючу-ні-про-що людину. Країни «Заходу» це дістало, і вони почали не лише санкціями, а й своєю особою давити на диктатора.

Влада, яку потрохи заганяють у глухий куток, все більше і більше набирає параноїдальних рис.  Тепер у Держдумі вважають, що було помилкою, замовити вертольотоносці Містраль в країні з НАТО. Чому?

Член комітету Держдуми РФ з оборони Володимир Безсонов заявив про необхідність заборонити постачання французьких вин до Росії у відповідь на призупинення виконання контракту по Містраль.

"Давайте заборонимо продаж французького вина в Росії. Навіть розмови про це можуть призвести до бажаних результатів", – сказав він в ефірі Російської служби новин.

Депутат також назвав помилкою рішення про замовлення вертольотоносців у країні, що входить до НАТО.

"У країнах НАТО зараз не можна і продукти харчування замовляти, не кажучи про озброєння, бо повинна бути безпека. Це дурість найбільша, якщо не шкідництво. Крім того, російські вертольоти не можуть сісти на ці вертольотоносці…", – Заявив Бессонов.

 На його думку, зі сформованої ситуації необхідно зробити висновки на майбутнє.

"У нас 90 відсотків засобів зв'язку імпортного виробництва, у тому числі для потреб оборони, ФСБ і МВС. Необхідно озброєння і техніку бойову виготовляти виключно на території Росії.", – переконує депутат.

Як повідомляв Кореспондент.net, глава МЗС Франції Лоран Фабіус заявив, що Росія не виконує умови для поставки Містраля6 «Умови для поставки зараз не виконані Це так по абсолютно очевидних причин», – заявив Фабіус. За його словами, достатньо подивитися на те, що відбувається зараз в Україні.

Після такої параної, якою РФ намагається заразити і своїх громадян, президент Франції Франсуа Олланд заявив про рішення призупинити передачу Росії першого вертольотоносця Містраль до особливого розпорядження.

У свою чергу в Росії знову пригрозили Франції судом, якщо умови контакту по Містраль не будуть виконані.

Що ж ще збирається зробити диктатор Владімір Путін, щоб вберегти себе і своїх «чиновників» від кривавої народної люстрації.

 

Автор: Yavkubi