Представники Радикальної партії та БПП сьогодні влаштували потасовку під будівлею столичного Печерського суду, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Волині поліцейського судитимуть за хабар. Від цієї суми мову віднімає

Сьогодні о 10-тій годині розпочався розгляд справи щодо лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Його звинувачують у тому, що він поєднував депутатську діяльність з роботою головним редактором газети "Політика", а також у наданні завідома неправдивих свідчень.До суду також прийшли й колеги Ляшка, нардепи Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько та Андрій Лозовий.

В результаті під будівлею суду відбулася патасовка, адже на Ляшка очікував депутат БПП Сергій Каплін та інші депутати з цієї ж фракції. Вони принесли півня, на якому було написано ім'я Ляшка, кидали у нього гроші, намагалися облити водою. Попри це, голові "радикалів" все ж вдалося пройти до зали суду.

Зазначимо, що 18 липня, під час першого засідання суду у цій справі, під судом також відбулися сутички між народними депутатами Мосійчуком та Капліним. Мосійчук, заходячи до будівлі суду, плюнув в обличчя Капліну, через що між ними й почалася потасовка.