Кабінет міністрів звільнив голову Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. Про це повідомив прес-секретар прем'єр-міністра Василь Рябчук.

Уряд схвалив проект указу президента про звільнення Максима Степанова з посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Відставки Максима Степанова штаб Петра Порошенка вимагав через рішення обласної влади перенести видачу соцвиплат малозабезпеченим громадянам на період після другого туру виборів. Цей акт несподіваної щедрості президента Максим Степанов вважав підкупом виборців. У своєму рішенні Степанов вирішив йти до кінця, не зважаючи на можливі наслідки

Губернатор стверджує, що спочатку йому рекомендували написати заяву про звільнення за власним бажанням, але коли чиновник відмовився, справа набула розголосу. Указом №108 Порошенко тимчасово поклав виконання обов'язків голови Одеської ОДА на Сергія Паращенка.

Відповідаючи на запитання, як він буде діяти у разі зайняття службового кабінету першим заступником голови ОДА Сергієм Паращенком, Степанов сказав:

"Я дуже сильна людина і здатен витримувати будь-який тиск".

Степанов також додав, що у нього все нормально зі здоров'ям, він "не хворіє і не вживає різні речі".