Девелопер "Інвестиції та розвиток" Ігоря Гуменюка відновив роботу трьох торгових центрів, що знаходяться в зоні проведення АТО, заявила комерційний директор компанії Лілія Міненко в ході форуму Retail Development & Business Summit.

Зокрема, були відкриті ТЦ Green Plaza, "Золоте кільце" і "Континент" в Донецьку.

"У перших двох зайнято 20% торговельних площ. Наприклад, в "Золотому кільці" ми відкрили тільки підземну галерею. В "Континенті" працює 60% площ ", – розповіла пані Міненко, пише Апостроф.

За її словами, в торгових центрах переважно працюють локальні роздрібні гравці і приватні підприємці.

"Хтось закрив свої магазини в інших локаціях і у них є залишки на складах, так як завести товар практично неможливо. Такі орендарі вирішили відкритися у нас. Природно, орендну ставку ми знизили до мінімально можливого рівня ", – зазначила пані Міненко.

Відкривати відомий ТЦ "Донецьк Сіті" компанія поки не планує, пояснюючи це тим, що близько 95% орендарів раніше працюють на площах центру – це мережеві оператори.

"Працювати без зрозумілих правил гри, в зоні підвищеного ризику (центр розташований поблизу району де найчастіше ведуться бої) мережі не готові і повертатися не планують", – зазначила комерційний директор компанії "Інвестиції та розвиток".

Торговий центр у Маріуполі "ПортCity" продовжує роботу. При цьому потік покупців за останні кілька місяців збільшився, за рахунок тих людей, які переїхали із зони проведення АТО.

"При цьому покупки такі посетітілі здійснюють обдумано і обережно. Тому обороти магазинів, якщо і збільшилися, то незначно ", – додала Лілія Міненко

 

 

новини про Львів

 

Джерело: Антикор