Мешканці вулиці Винна Гора у місті Винники, що поблизу Львова, в середу, 27 серпня, вкотре прийшли до міськради з вимогою, аби добудували сім будинків, квартири в яких вони купили більш як 5 років тому. У 2010 році забудовник мав їх здати, проте досі люди чують лише обіцянки. Фірму-забудовника «Квартал плюс» вони пов’язують з нинішнім міським головою Винників – Сергієм Уваровим.

Дотепер у будинках на Винній Горі немає світла, газу, води. Забудовник відповідає, що немає для цього коштів. Натомість мешканцям верхніх поверхів виставили борги – їхні квартири порівняно з проектом чомусь збільшились. «Таке враження, що наш будинок вверх розходиться: є по квартирах і 4 квадратних метри, і 10, і 8. Тобто є по квартирах великі розбіжності. Люди реагують по-різному: де два-три метри – ще готові платити, а де десять – то, звісно, ні», – розповіла мешканка вул. Винна Гора, 1 Вікторія Дубяк.

Ще менше пощастило тим, хто придбав квартиру-мансарду. З них почали вимагати оплату за технічний поверх, хоча за договором він входив у вартість квартири. Люди певні, що в такий спосіб забудовник намагається назбирати гроші, яких йому бракує для завершення будинків.

Втім, із Сергієм Уваровим люди нині так і не зустрілися, він раптово взяв три дні відпустки. Раніше мешканці, аби влада їх почула, намагались блокувати дорогу у Винниках. Тепер же вирішили діяти кардинально – блокувати роботу Винниківської міськради.

Джерело: Телеканал 24