ddddddd

Син неадекватної блондинки-водія Світлани Цибуліної і екс-генпрокурора Ігоря Цибуліна володіє Bentley і двома ресторанами в центрі Києва.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Ігоря Цибуліна звільнили з прокуратури у зв'язку з виходом на пенсію на початку 2015 року. Разом з екс-прокурором Світлана Цибуліна прописана за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 6-А. За цією адресою прописана і 77-річна мати порушниці Валентина Кривуля. Саме на матір Цибуліної записана нерухомість на Печерську в так званому Царському селі.

Під час будівництва чотириповерхового будинку сім'я Цибуліної захопила частину провулка і дороги. Місцеві жителі зібрали 53 підписи проти самозахоплення і направили звернення в прокуратуру. Відповіді не отримали. Заступник директора ДАБК Києва Віктор Рекун повідомив, що інспектори архітектурної служби не можуть оглянути територію, оскільки власники нерухомості просто не пускають їх.

Будинок розташований на вул. Редутній, 53. Навпроти – будинок, записаний на бізнес-партнера сім'ї, лідера партії "5.10" – Геннадія Балашова. Разом з політиком Світлана Цибуліна є співзасновником компанії "Мрія". В інтерв'ю журналістам політик зізнається, що добре знає сусідку, і знає, що в день затримання вона була під наркозом, оскільки "лікує зуби". Не приховує політик і того, що жінка в той день вживала алкоголь.

Через кілька днів після інциденту з паркуванням – Світлана Цибуліна зареєструвалася в Facebook і написала: "Україна хвора…" На фото з Монако, яке виклала Цибуліна, вона стоїть у чорного Bentley з номерними знаками "АА7577ОВ". Автомобіль записаний на її сина – Дмитра Цибуліна. У 2013 році прокурор в декларації про доходи вказав, що його син Дмитро заробив – 48 тис. грн. З майна у нього тільки автомобіль "БМВ" 1997 р.в.

У 2015 році Дмитро Цибулін володів не тільки Bentley, але і двома ресторанами в центрі Києва – на вулиці Шовковичній 13/2 та 10, а також елітною нерухомістю в міліцейському гуртожитку на вул. Каунатській 12/1.

На адресу одного з ресторанів зареєстрована і компанія "Предслава", співзасновник фірми – Світлана Цибуліна. До 2003 року співзасновниками "Предслави" були екс-віце-прем'єр-міністр України в уряді Арсенія Яценюка – Валерій Вощевський і селянська інноваційна холдингова компанія "Сінком-Холдинг", співзасновник останньої – той самий Вощевський.

У 2001 році "Сінком-Холдинг" разом із "Селянської союзом", співзасновник якого нардеп 7-го скликання Григорій Калетник, планували забудувати сусідню з рестораном Цибуліної ділянку на Шовковичній 13-15/1. Після завершення будівництва, за умовами інвестиційного договору, будівля належала б на правах власності по 50% кожній компанії. Але не склалося. Між компаніями виник конфлікт, який фігуранти перенесли в судовий спір. Поки компанії судилися, Київрада передала нерухомість в оренду на 49 років іншій компанії "Інвестиційні проекти".

У 2012-му суд встановив, що спірна ділянка, на якій планували будуватися Вощевський і Калетник, ще з 1979 року була включена в архітектурну охоронну зону і віднесена до земель історико-культурного призначення.

Що ж стосується інциденту з паркуванням, за інформацією Віталія Кулешова, командира роти патрульної поліції Києва, за фактом затримання Світлани Цибуліної: "Склали матеріали за ст. 130 п.2.5".

Судячи зі статті кодексу, яку інкримінують поліцейські порушниці, вона не вперше сідає за кермо в нетверезому стані.