Юлія Гройсман відкрила фірму в Лондоні і оформила там право на постійне проживання. Тепер вона може претендувати на британське підданство.

"Страна" повідомила, що 27-річна Юлія Гройсман днями стала "постійним жителем" Англії (England).

"Юля в Лондоні вже, як риба в воді. Вона ж вчилася там на юридичному, так і трохи більше року тому фірму свою відкрила. Вона вже постійний резидент туманного Альбіону і може претендувати на громадянство. А, може, і вже", – повідало джерело, наближене до сім'ї політика.

Дійсно, раніше повідомляли про те, що Юлія Гройсман травнем 2017 року зареєструвала в Лондоні власну компанію під назвою 2100 consultancy ltd зі статутним капіталом у розмірі 1 фунт стерлінгів. Дочка Гройсмана в 25 років стала директором і єдиним власником цієї фірми.

Рід діяльності – солітістор (solicitor) – це категорія адвокатів у Великобританії, які готують судові матеріали для баристера – адвокатів вищого рангу.

Відповідно, автоматом вона отримала дозвіл на проживання і стала "податковим резидентом". Резидент – це юридична або фізична особа, зареєстрована в даній країні, на яке в повній мірі поширюється національне законодавство.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Уточнимо, що після отримання статусу "постійно проживає" (ПМП) і побувши рік в ньому, Юля має право клопотати про надання їй британського підданства.

Близько тижня тому, 20 листопада, в британському реєстрі Companies House в профайл Юлії Гройсман були внесені правки. Тепер, за новими даними, зазначено, що країна постійного проживання дочки прем'єр-міністра – Англія (England).

Відзначимо, що паралельно з керівництвом своєю фірмою, Юлія працює юристом-консультантом в компанії Gvc Marketing (UK) Limited, яка займається букмекерських і ігровим бізнесом. Тут дочка Гройсмана трудиться з лютого 2017 року.

Уточнимо, що Юля – це дочка Олени Гройсман від першого шлюбу, а разом з Володимиром у них двоє спільних дітей: дочка Христина і син Давид.

Страна також повідомляє про те, що Христина Гройсман теж знаходиться в Лондоні. Пару років тому вона стала студенткою приватної школи-пансіонату CATS College і в цьому році вже мала вибрати вуз. Як свідчать рекламні брошури коледжу, будь-який випускник цієї приватної школи-пансіону може стати студентом кращих вузів Великобританії, таких як "Кембридж" і "Оксфорд".