Павло Старинець, заступник директора «Укрспецекспорту», може дозволити собі розкішне життя на скромну зарплату. 

Повідомляється, що заступник генерального директора оборонного підприємства, у якого невисока зарплата, живе в розкішному будинку в селі Музичі, має позашляховик класу “люкс” і навіть особистого водія. Також на території володіння Старинця є гостьовий будиночок та будинок для охорони. Варто відзначити, що це досить не бідна людина, яка 15 років пропрацювала на державне підприємство і ніколи не володіла якимось бізнесом.

Маєток було куплено в кінці 2014 року, при зарплаті 25 640 грн в місяць. Варто врахувати, що в 2013 році зарплата у заступника директора була близько 20 тис грн. Відповідно, грошей у чиновника не вистачило б на такий маєток.



Експерт з нерухомості оцінив вартість маєтку в суму, що перевищує 8 млн грн. Щоб утримувати такий будинок, потрібно від 2000 до 5000 доларів на місяць, а це значно більше ніж зарплата чиновника.

“Заступник директора не декларує майно, яким користується і живе в особняку на який довелося б економити з часів “Битви під Крутами”. І відкрив елітний ресторан в столиці, який записав на родича”, – повідомляє журналіст Bihus.info.

“Укрспецекспорт” – це державна група, яка займається експортом озброєнь та військової техніки. Україна досить значна фігура на світовому ринку, а ось держпідприємство є значною фігурою у кримінальних справах.