Один із «батьків» «ДНР» Олександр Бородай заявив, що вбитий екс- ватажок ОРДО Олександр Захарченко нібито вмів «жити на широку ногу». Про це він заявив в одному з інтерв'ю.

Так, коментуючи критику, що обрушилася на Захарченко після його загибелі, Бородай повідомив, що вона «несправедлива»:

«Так, Захарченко був не ангел. При ньому багато чого робилося неправильного і неправедного. Інша справа, що саме зараз, після того, як він загинув, знайшлася маса людей, які готові пред'явити йому масу претензій і попинать мертвого лева. Я вважаю це глибоко непорядною поведінкою. Коли Саша був живий, вони повзали перед ним на колінах і були готові цілувати черевики, розпинаючи в відданості. А зараз якось все по-іншому. Насправді, це явище надзвичайно образливе для кожної нормальної людини ».

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Також, він повідомив, що той факт, що Захарченко «купався в розкоші» відповідає дійсності:

«Захарченко, при всіх своїх недоліках, був людиною, який воював, який взяв на себе важкий тягар влади в Донецькій Народній Республіці. Запевняю вас, це зовсім не цукрова життя. Так, там є якісь переваги, і Саша цими матеріальними перевагами користувався. Були і гроші, і красиві будинки, і дорогі ресторани, та інше, що з цим пов'язане і не пов'язане. Не має значення. Звичайно, він жив на широку ногу. Але при цьому Захарченко ніс важкий тягар управління республікою, яка перебуває в стані війни ».