42432_6WtSz93V7qot_w_650 (1)

Працівники Генеральної прокуратуры для святкування обирають віскі Bushmills Malt. Про це повідомив кореспондент Інтера Єгор Логінов, який помітив порожні пляшки від алкоголю під смітником будівлі. 

"Вартість однієї пляшки варіюється від 950 до 1000 гривень. Уміють люди розслаблятися) P.S. Ми нарахували 55 пляшок, а ви?" – повідомляє кореспондент на своїй сторінці в Facebook. Гуляння прокурорів викликало ажіотаж в соцмережі. Коментатори під постом сперечаються, чи був це одиничний випадок свята або це пляшки, які накопичилися за довгий час. Дехто припускає, що алкоголем відзначали справу проти Віталія Каська.

Генеральна прокуратура останнім часом стала предметом для насмішок і критики з боку депутатів через проблемне питання, пов'язане з відставкою Генерального прокурора Віктора Шокіна. Оскільки главу відомства призначає безпосередньо президент за згодою з Верховною Радою, то прорахунки Генпрокуратури безпосередньо впливають на імідж глави президента.

Деякі депутати впевнені, що у випадку з офшорним скандалом, президент відповідальний за нового главу як ніколи. Якщо новий начальник не зможе довести до кінця всі справи, заведені в ГПУ, то рейтинг президента різко впаде.

Нагадаємо, що перед відставкою Віктор Шокін звільнив свого заступника і прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе.