Злочинці увірвалися до них в будинок у пошуках грошей, але, коли не знайшли їх, зважилися на жорстокі тортури.

Тіло 44-річної Христини Амарал було знайдено розкладене в неглибокій могилі разом з трупом її чоловіка Ювенала на задньому дворі їхнього будинку в Камасарі, Бразилія. Експерти-криміналісти з'ясували, що 57-річного чоловіка жорстоко побили і завдали кілька ножових поранень, змусивши дивитися, як гвалтують його дружину, передає Корупція.Інфо.

Бандити тримали подружжя в заручниках як мінімум 24 години, перш ніж зважитися на жорстокі знущання, через те, що їм так і не вдалося знайти гроші в будинку. Детектив Марія Тереза ​​Сантос, начальник відділу вбивств, розповіла, що нападники практикують канібалізм. Поки що вивчається версія того, що злочинці їли своїх жертв, поки вони були ще живі.


"Внутрішні органи, включаючи яєчники і фаллопієві труби, були вирвані з тіла жінки, а інші частини тіла відсутні. Немає ніяких зачіпок, що вказують на те, де знаходяться ці органи. М'які тканини були навмисно вирізані і відокремлені від кісток жертв".

Популярне: "Водій навпаки додав швидкості": В Давосі автомобіль з кортежу президента збив поліцейського


Подружжя були жорстоко вбиті після того, як бабуся одного з нападників, яка працювала у них прибиральницею, розповіла про те, що вони отримали компенсацію в розмірі £ 15 тис. За підозрою у вбивстві заарештували 29-річного Даніеля Сантос Невес, 25-річний Карлос Альберто Нерес і ще троє підлітків у віці 13, 14 і 16 років.

Під час затримання при них був знайдений дробовик 12-го калібру, пістолет і автомобіль, який належить загиблим.