У столичному аеропорту "Жуляни" (імені Ігоря Сікорського) через заборону на в'їзд до країни не хотіли випускати пасажирку, у якої почалися пологи, передає Корупція.Інфо

Співробітники аеропорту погодилися випустити її до пологового будинку тільки в супроводі поліції, пишуть в групі dtp.kiev.ua в Facebook.

"В аеропорту "Жуляни" у затриманої пасажирки відійшли води, а відвезти до пологового будинку не можна, оскільки у неї – заборона на в'їзд на територію України на три роки. Породіллю з чоловіком і ще однією дитиною під конвоєм відвезла "швидка", – повідомили очевидці.

Читачі дивуються, оскільки часто в аеропортах у вагітних на пізніх термінах запитують довідку, що підтверджує безпеку перельоту.

"Мене дійсно більше дивує, як вагітна на таких термінах взагалі потрапила в літак? Якась дурість, скандал таки комусь дуже потрібен", – висловився користувач Слава Ревуцький.

Популярне: Скандал з Порошенком в Миколаєві: Бійців, які відмовились виконати наказ, вже звільнили

"Вагітним після шостого-сьомого місяця відколи дозволили літати літаком? Батьки екстремали", – написала Тетяна Мітченко.

"Якщо жінка знала про заборону в'їзду в нашу країну, якого біса вона на такому терміні приперлася? Мабуть, комусь потрібен скандал!" – пише Олена Білоусова.