Рівне: водій маршрутки висадив дитину з квитком [ФОТО]

У водіїв рівненських маршруток свої правила і про совість у них не згадується. З недобросовісним перевізником, який безпідставно відмовив у перевезенні дитині з Рівного, поспілкувались патрульні Луцька, – Корупція Інфо

Популярне: Українці в шоці: Парасюк розповів шокуючу правду про себе, до такого ніхто не був готовий

7 квітня, під час патрулювання на автодорозі в напрямку м. Луцьк, до патрульних звернувся неповнолітній хлопець, якому водій маршрутного транспортного засобу безпідставно відмовив від передбаченого законом пільговому перевезенні.

Шофер аргументував своє рішення тим, що йому за це "не доплачують" та висадив 15-річного рівнянина на вул. Соборній. Хлопець не розгубився та звернувся до поліцейських.

Юнак при собі мав пільговий квиток на проїзд, придбаний в касі Рівненського автовокзалу, та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, яке надає право пільгового проїзду.

Розуміючи, що дане діяння є порушенням встановленого законом порядку статті 133-1 КУпАПу, рівненські патрульні зв’язались з колегами Луцького Управління патрульної поліції та передали орієнтування щодо недобросовісного перевізника. Кермувальника волинські полісмени зупинили на півдорозі до Луцька, роз'яснили про недопустимість вчинених ним дій, існуючу адміністративну відповідальність та наслідки зухвалого вчинку.

Інформує патрульна поліція Рівного на своїй сторінці у ФБ.