Слідчий експеримент показав, що водій трамвая, яка учора збила жінку на вул. Пасічній при повороті, не могла її бачити.

Про це розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Васільєв у коментарі журналістам.

За його словами, слідчі органи зараз займаються цим питанням, розбираються, чому людина переходила дорогу в невстановленому місці.

«Я чомусь думаю, що ця трагедія трапилася через те, що задня частина трамвая має відповідний занос кузова при повороті. Вчора проводився слідчий експеримент, водій не могла бачити цієї жінки. В той момент, коли трамвай робить лівий поворот, водій просто може бачити тієї людини, що знаходиться біля четвертих дверей. Але це не виправдовує те, що сталося», – каже директор підприємства.

Тому зараз з водіями проводиться роз'яснювальна робота щодо додаткового зменшення швидкості, додаткової уваги на дорозі.«Коли людину зачепив трамвай, то мав би бути якийсь крик, шум, а в цьому випадку ніхто нічого не бачив, навіть пасажири. І водію повідомили про це, коли вона вже з'їхала аж на пл. Митну. Тому це така нестандартна ситуація», – розповів він.

Наразі, як пояснює Васільєв, згідно зі законом водія відсторонено від роботи, також зважаючи на його стрес. Однак про звільнення мова не йде, це може трапитись лише за рішенням суду. Сергій Васільєв додає, що цей водій трамвая має більше 20 років стажу і лише позитивну характеристику.

Як повідомлялось, вчора о 12:30 на вул. Пасічна, 2 у Львові на кінцевій зупинці трамвая №2 водій трамвая наїхав на жінку, віком близько 60 років.

 

Джерело: