Автобус перекинувся вранці 22 травня на автодорозі Сієна – Флоренція. Інцидент стався близько 09:00 за місцевим часом, повідомляє Corriere di Siena.

За даними видання Sienafree, інцидент стався приблизно в 7 км від Сієни. За інформацією рятувальників, всього в автобусі знаходилося 50 осіб. За неофіційними даними, всі вони туристи з Росії.

У посольстві Росії РБК повідомили, що отримали інформацію від Департаменту цивільного захисту Італії про те, що на дорозі з Флоренції в Сієну сталося ДТП з туристичним автобусом з імовірно російськими туристами на борту.

«Всього в автобусі перебувало 60 осіб. За попередніми даними, в результаті аварії одна людина загинула, десять осіб постраждали. Серед них четверо перебувають у важкому стані, четверо – в стані середньої тяжкості. Постраждалі доставлені в лікарні міста Сієна. Співробітники посольства виїхали в місто Сієна, для того щоб встановити особистий контакт з потерпілими, надати їм всю посильну допомогу і прояснити обставини події », – заявили РБК в дипмісії.

За даними агентства ANSA, загинула одна людина, кілька пасажирів постраждали. За інформацією Sienanews, жертвою стала 40-річна жінка, яка, ймовірно, була керівником туристичної групи.

Поліція поки встановлює причини того, що сталося. За попередньою інформацією, автобус з'їхав з дороги, впав в яр і перекинувся. Вказується, що водій з неясної поки причини міг втратити свідомість.

«За непідтвердженою остаточно інформацією, наші туристи там є. Розбираємося далі – скільки, звідки, наскільки постраждали, застраховані – не застраховані», – заявила РБК виконавчий директор Асоціації туроператорів Росії (АТОР) Майя Ломідзе.

«Ми не знаємо, чи дійсно там російські туристи, самостійні вони або якогось оператора. Ми в тісному контакті з усіма операторами на італійському напрямку, вони цю інформацію уточнюють », – повідомив РБК директор асоціації «Турпомощь» Олександр Осауленко.

«Автобус належить італійській компанії «Європа Вояж», це туристична компанія, яка організовує екскурсійні поїздки по Італії. Працюють вони з багатьма туроператорами і в Росії, і, судячи з усього, в країнах СНД теж. Є ймовірність, що це не російські туристи, а російськомовні. Я поспілкувалася з основними операторами по Італії: ні у кого поки туристів в цьому автобусі не було. Нам потрібно чекати офіційної інформації поліції і громадянство постраждалих теж потрібно з'ясовувати», – повідомила РБК прес-секретар Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна.