Інцидент стався в Тернопільській області з водієм вантажного транспортного засобу, передає Корупція.Інфо

Популярне: “По дорозі до церкви на очах у маленької дитини”: Нечувана історія згвалтування, яка шокує навіть найстійкіших

Йдеться про штраф в розмірі 45 тисяч 526 євро і 31 євроцент (або більш 1,36 млн гривень) за знищення асфальту.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг України. Відомо, що водій перевозив вантаж вагою понад 200 тонн.

У літню пору на території України і Тернопільщини зокрема, діють обмеження руху великотоннажних автомобілів загальною масою понад 24 тонни при температурі більше 28 градусів з 10:00 до 22:00.

“Заборону ввели, аби автошляхи, покриття яких під сонцем стає еластичнішим, не руйнувалися. Окрім того надміру навантажені транспортні засоби створюють загрозу безпеці руху для інших водіїв та пішоходів”, – повідомили у службі.

Також зазначається, що штраф виписали на основі документального контролю, оскільки навіть не змогли зважити вантаж.

У той же час в «Київтранспарксервісі» підкреслили, наскільки водіям доведеться «розщедритися» в разі порушення нових правил паркування.

«Розміри штрафів за порушення правил парковки, в тому числі за несплату послуг, будуть прив’язані до вартості однієї години паркування (в 20-кратному розмірі). Таким чином, штрафи становитимуть 100, 140 та 200 грн», – повідомили в прес-службі.

Крім цього, в тексті ще не прийнятого законопроекту №5364 вказується, що система штрафів буде застосовуватися не тільки до водіїв, а й до власників парковок.