У Севастополі вночі близько 3:40 було чути звук вибуху. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

За його словами, «хлопки» були схожі на спрацювання системи ППО.

Так званий окупантський глава Севастополя Михайло Развожаєв написав у телеграм-каналі, що вночі в районі Любимівки Чорноморським флотом РФ було збито безпілотника.

Вночі та вранці 29 жовтня у Севастополі було також чути звуки вибухів, артилерійських залпів та стрільбу з вогнепальної зброї. Пізніше російська влада міста та Міноборони РФ заявили про «терористичну атаку» на Чорноморський флот РФ. За їхніми даними, в атаці було задіяно дев’ять безпілотних літальних апаратів та сім автономних морських безпілотних апаратів.

До речі, цікавим моментом є те, що пошкодження Кримського мосту суттєво вплинуло на протиправний вантажообіг.

Як уже повідомлялося, всі заяви окупантів про нібито швидке «відновлення повідомлення» Кримським мостом виявилися фейковими, після чого російські загарбники стали «переорієнтувати» протиправні вантажопотоки «сухопутним коридором» через окуповані Маріуполь та Мелітополь.

На протиправну поромну переправу окупанти відправляють товари за «певною номенклатурою» і заявляють про «переорієнтацію товарів на залізницю».

Водночас стає очевидною економічна нерентабельність таких «логістичних конструкцій».

Адже навіть «чиновники» агресора змушені визнати, що така «нова логістика» спричинила суттєве подорожчання протиправних послуг перевезення; наприклад, з 50 тисяч рублів безготівковим розрахунком до нинішніх 150-200 тисяч рублів готівкою за маршрутом «Краснодар – Сімферополь».

При цьому підконтрольна агресору залізниця також встановила надвисокі тарифи за перевезення товарів мостом; при цьому кремлівські чиновники обіцяють «завершити ремонт Кримського мосту 2023 року».