Ігор Суркіс, Леонід Ашкеназі та Оксана Марченко володіють кожен менше 10% телеканалу “1+1”.

Джерело: заяви групи 1+1 media

Одразу після розсилки цього пресрелізу 1+1, розіслало ще один, в якому вказувалося, що наведена інформація є не точною, буде відкликана і відредагована.

Деталі: У компанії зазначають, що 8 липня отримали офіційну відповідь від своїх учасників на запит щодо зміни структури власності в Bolvik Ventures LTD.

Виходячи з цієї відповіді, зміна власника відбулася ще у вересні 2010 року і станом на сьогодні контролерами компанії Bolvik Ventures LTD, яка є власником істотної участі в ТОВ “Телерадіокомпанія “Студія 1+1” з часткою 24,65 %, є Ігор Суркіс (з часткою 33.34 %), Леонід Ашкеназі (з часткою 33.33 %) та Оксана Марченко (з часткою 33.33 %).

Дослівно: “Відповідно, кожна із перелічених осіб володіє в телеканалі 1+1 часткою менш, ніж 10 %. Наразі юристи 1+1 медіа надіслали додатковий запит до Bolvik Ventures LTD з метою отримання оригіналів документів, які підтверджують вищезазначені факти.

Ми стурбовані тим, що не отримали цю інформацію від міноритарних власників одразу після зазначених змін або протягом наступних 10 років. Крім того, юристи Ігоря Суркіса надавали неактуальну інформацію на запити 1+1 медіа, коли юристи холдингу готували документи для щорічного аудиту та звітували перед Національною радою з питань телебачення та радіомовлення.

Таким чином, міноритарні власники халатно поставилися до положень українського законодавства, не зважаючи на ризики, які несуть їхні дії для телеканалів групи”.

Додатково: Водночас 1+1 media запевняє, що “редакційна політика медіаресурсів групи була та залишається без змін”.