Скандал, який розгорнувся навколо неналежного лікування АТОшників в Одеському госпіталі, був необгрунтовано роздутий

Про це повідомив волонтер госпіталю Андрій Танцюра, передає Корупція.Інфо

Популярне: Кому “світить” доплата до пенсії у листопаді

Волонтер розповів, що бійців зі Львова перевели в критичному стані, і в Одесі їм надавали допомогу на високому рівні.

«Насправді ви навіть не знаєте, скільки праці ми вклали в цих хлопців, що б вони ще жили. Обидва надійшли з важкими спінальними ушкодженнями після пірнання в воду, Фомін тиждень навіть сам дихати не міг, з огляду на високе пошкодження спинного мозку. Стабілізували хворих в нашій реанімації, після чого провели складні операції з декомпресією спинного мозку і стабілізацією шийного відділу хребта», – зазначив Танцюра.

Волонтер розповів, що ускладнення у бійців були викликані і травмами. Так як у них був вражений спинний мозок в шийному відділі хребта, то це ускладнювало дихання.

«Не дивлячись на проведення поворотів хворих і щоденну трахіобронхіальну санацію, у наших бійців виникла серйозна деструктивна пневмонія з пневмо- і гідроторакс, її лікували дорогими антибіотиками», – зазначає волонтер.

Танцюра уточнив, що трофічних ускладнень і дефіциту маси тіла у військових в даному випадку неможливо було уникнути.

«Так, стан їхній важкий, також була важка пневмонія, вони брали сильні антибіотики резерву, і це теж зіграло не на їхню користь, враховуючи те, що прийом антибіотиків, як я знаю, вбиває флору всюди, і в кишечнику теж, що в свою чергу порушує всмоктування поживних речовин в кишечнику. Але ми боролися, і все-таки пневмонія практично вирішилася, а внаслідок порушення всмоктування поживних речовин, порушення мікрофлори – і отримуємо двох дуже важких хворих з дефіцитом маси тіла і ослабленим імунітетом », – акцентував волонтер.