Ярина Чаговець доводить, що нардеп від партії Ляшка бреше щодо власної волонтерської діяльності. 

Гламурна діва Кошелєва твердить, що була волонтеркою в Харкові Волонтерів організації "Сестра милосердя АТО" обурюють плітки, котрі поширює нардеп від Радикальної партії Олега Ляшка Альона Кошелєва. 

Організатор і керівник "Сестри милосердя" Ярина Чаговець не втомлюється спростовувати повідомлення про нібито волонтерську діяльність Кошелєвої у військовому шпиталі Харкова, де базується організація. 

Адже вхід на територію лікарні здійснюється через прохідну, а фотографії волонтерської кімнати на сторінці Кошелєвої зроблені в той час, коли волонтери тимчасово, через ремонт, перебували в іншому приміщенні – військовій поліклініці. Звідти вони передавали допомогу пораненим на територію власне госпіталю через вікно, бо приміщення поліклініки не є прохідним.

 "Тому ніяк ця людина не могла кожного дня зустрічатися з нами, проходячи повз нашу кімнату", – заявила волонтерка. Дивіться фото: Соцмережі 24-річної депутатки Кошелєвої рясніють світлинами з вечірок Чаговець твердить, що Кошелєва ніколи не була членом "Сестри милосердя АТО". 

І ніхто з волонтерів цієї організації не знайомий і навіть не бачив в очі теперішню депутатку, котра під час виборчої кампанії називала себе волонтером Харківського військового шпиталю.

"Ніколи цієї дівчини не було ні в нашій волонтерській кімнаті, ні в нашій організації. Ми її не знаємо, я особисто з нею не знайома. І не треба брехати, Альоно!", – закликала Чаговець.

 

новини про Львів

 

Джерело: ТСН