Українські волонтери будуть домагатися заборони ВО "Свобода" в Україні, як терористичної організації, винної у вбивствах 31 серпня 2015 р. під Верховною Радою України. Про це заявив лідер ВГО "Народна довіра", волонтер Сергій Шахов.

Про це повідомляє РБК-Україна, передає Корупція Інфо.

http://photo.unian.net

За словами громадського діяча, волонтерські організації спільно готують відкритий лист Президентові України Петру Порошенку та позов до суду.

"Саме громадськість повинна реагувати на такі трагічні події в країні. "Свобода" своїми діями в черговий раз підіграла агресору і сепаратистам. Уявіть, що сьогодні транслюють російські канали на окупованих територіях! Хлопці, які повернулися з АТО живими, загинули в мирному Києві! Справжній патріотизм – це коли ти захищаєш свою країну і підтримуєш її армію, а не вбиваєш своїх захисників", – пояснив Шахов.

Також волонтер переконаний, що правоохоронні органи повинні взяти під контроль наплив незареєстрованої зброї із зони АТО на мирну територію України. За його інформацією, сотні тисяч одиниць нелегальної зброї щодня потрапляють у приватні руки без будь-якого контролю та обліку з боку держави. Це, в свою чергу, може викликати неконтрольовану хвилю бандитизму і збройних конфліктів в мирних містах.

"Прикриваючись війною, олігархи обзаводяться кишеньковими арміями, а терористичні організації ховаються під прапорами офіційних політичних партій. Мова йде не просто про міжнародний імідж країни, а, насамперед, безпеку наших громадян", – говорить Шахов.

Крім того, волонтер звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо проведення службового розслідування та покарання тих керівників правоохоронних органів, які не видали бронежилетів силовикам під ВРУ 31 серпня 2015 р.