Відома українська активістка, яка займалася громадською діяльністю у складі "Госпітальєрів", Яна Зінкевич поділилася подробицями особистого життя. Жінка змушена зараз виховувати маленьку дитину сама, адже чоловік нещодавно покинув її. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це вона розповіла в ефірі каналу "1+1".

Свого часу вона добровільно допомагала українським бійцям , а пізніше – рятувати життя довелося їй самій – Яна потрапила в ДТП і тривалий час іноземні лікарі намагалися поставити її на ноги.

Доньку Богдану вона народила восени минулого року, але чоловік з невідомих причин не захотів приймати участь у її вихованні. Зінкевич стверджує, що це швидше за все прояв слабкості з його боку. Крім того, кожна людина вільна у своєму виборі.

"Може бути, що він здався", – говорить активістка. Втім, це тільки зараз на камеру вона так стримано розповіла про цей випадок, але насправді дівчина дуже тяжко переживала. Згадувала, що тримала себе в руках тільки для доньки та рідного батальйону.

Яна розповіла, що колишній чоловік Максим Корабльов, який пішов служити в АТО, ніколи не навідується до дитини, її життя взагалі його мало цікавить.