Контрольований розпад РФ був би вкрай бажаним для всього світу, вважає Олександр Кочетков.

Розпад Росії – це єдиний варіант, який забезпечить нам мир на десятиліття і до втрати нею ядерної зброї.

Під час чату на Главреді політичний аналітик Олександр Кочетков зазначив, що в такому стані Росія перестане становити загрозу для всього світу і розпадається на окремі частини.

“РФ – це штучно зшите утворення. Там Чечня мріє і ніколи не забуде про те, що вона хоче бути самостійною, Башкортостан, Якутія та інші. Всі вони не росіяни ні за традиціями, ні за культурою, ні за віросповіданням. Вони штучно утримуються в цій освіті і з задоволенням розкотяться в різні боки”, – зазначив експерт.

Кочетков підкреслив, що росіяни ненавидять Москву, а повстання в столиці Росії може обернутися крахом всієї країни.

“Свого часу, коли я був одним з керівників Міністерства внутрішніх справ, ми після Майдану 2004 року їздили в Москву і спілкувалися з керівництвом МВС РФ. Вони тоді говорили, що якщо в Москві за добу не розігнати майдан, то приїдуть люди з Тули, Рязані, та звідусіль і почнуть грабувати Москву. Вони приїдуть злі і голодні. А в Москві місцеві бандити дістануть зброю і почнуть відбивати свої торгові точки. Тобто два професіонали, два російські міліціонери говорили, що, якщо в Москві за добу не розігнати майдан, це буде все, впаде вся Росія”, – пояснив експерт.

Контрольований розпад РФ був би вкрай бажаним, вважає Кочетков.

“Захід цікавиться цими речами. Цілком можливо, що, якщо поразка Росії буде вагома, зрима і незаперечна навіть для Медведєва і йому подібних, це призведе до серйозних потрясінь і змін в Росії, цілком можливо, і до розпаду, – підсумував аналітик.