Росія пристрілюється, завдаючи ракетних ударів по Україні. Такі атаки тільки посилюватимуться у найближчому майбутньому.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов під час одного зі своїх ефірів.

“На мій погляд, це пристрілка. Вони пристрілюють ті місця. Чи ближче ми наближатимемося до зими, тим більше, на мій погляд, ці обстріли посилюватимуться. Точність цих обстрілів буде підвищуватися”, – сказав Жданов.

За його словами, Росія б’є по об’єктах критичної інфраструктури крилатими ракетами. Деякі з них, зокрема Х-101, вже закінчуються. Про це свідчить й те, що РФ почала використовувати для атак на Україну ракети такого типу 2022 року випуску, отже вони потрапляють на фронт просто з-під конвеєра.

Експерт не виключає, що Росія може обходити санкції, щоб отримати комплектуючі до своїх ракет. За його словами, цей момент потребує глибокого аналізу. Втім, ракети в Росії все ще є, виробництво налагоджено, тому атаки на Україну триватимуть до кінця війни.

“До кінця війни будуть ракетні обстріли, повірте. Така методика ведення війни Російської Федерації”, – зазначив Жданов.

Диктатор РФ Володимир Путін масовими обстрілами українських міст намагається знизити рішучість українців чинити опір жорстокому російському вторгненню. Однак він зазнає невдачі, як і у всіх попередніх випадках. Відсіч ЗСУ не зупинять ніякі провокації Кремля, перемога обов’язково буде за нами.