В Україні має бути незалежна судова система, відсутність корупції та вільні ЗМІ для того, щоб західні інвестори захотіли вкладати сюди свої гроші.

Про це сказала посол США в Україні Бріджит Брінк, зазначивши при цьому, що українці мріють бути сильною і повноцінною частиною Європи та НАТО, але для цього потрібно досягти верховенства права.

“Щоб досягти цієї мети потрібна одна фундаментальна річ – відкрите та вільне суспільство, яке базується на верховенстві права. І я знаю, що це те, за що українські лідери і суспільство борються і це те, що ми підтримуємо”, – заявила посол.

Вона додала, що цей рух до Європи та НАТО також буде приваблювати приватних інвесторів, що в свою чергу допоможе відновити економіку та успіх України.

“Інвестори в Україні та США, з якими я спілкувалася мають певні вимоги, щоб вкладати свої гроші. Це незалежна судова система, мінімальний рівень корупції, сильне корпоративне управління, вільна преса та сильне громадянське суспільство”, – сказала вона.

Брінк запевнила, що США продовжать підтримку України у нагальних потребах. В тому числі підготуватись до наступного опалювального сезону і зробити децентралізовану енергетику в Україні, яка буде більш захищеною.

“Ви не самотні. Європа, США та західний світ підтримує вас. Я впевнена у нашій підтримці, тому що і для нас це також інвестиція. Я впевнена у тому, що Україна переможе”, – додала посол США.