Американська актриса Джейн Гелловей Хейтц померла в штаті Іллінойс. Про це повідомляє Mirror в п’ятницю, 22 листопада.

Причина смерті не уточнюється. Родичі артистки закликали всіх небайдужих пожертвувати гроші Американської кардіологічної асоціації або ж Американської діабетичної асоціації.

Хейтц було 78 років. Її похорон відбудеться 30 листопада.

Джейн Гелловей Хейтц знялася в таких серіалах, як «Теорія Великого вибуху», «Втеча», «Швидка допомога», «Лузери» і «Анатомія пристрасті», а також з’явилася в американській версії «Безсоромні». У повнометражному художньому кіно вона дебютувала в 1999 році, зігравши у фільмі Девіда Лінча «Проста історія».

13 листопада стало відомо про смерть актриси Вірджинії Лейт, зірки першого фільму Стенлі Кубрика «Страх і жадання». Артистці було 94 роки.

Вірджинія Лейт народилася 15 жовтня 1925 року в Клівленді. Три її найславетніших образи – в картинах “Мозок, який не міг померти”, “Поцілунок перед смертю” і головна жіноча роль в першій повнометражці Стенлі Кубрика “Страх і жадання”.

Плюс Лейт знялася у фільмах і серіалах “Чорна вдова”, “На порозі космосу”, “Жорстока субота”, “Біле перо”, “Назустріч незвіданому”, “Барнабі Джонс”, “Старскі і Хатч”, “Баретта” і “Жінка -поліцейскій “.