Актриса Мері Пет Глісон, найбільше відома за ролями в серіалах «Історія Попелюшки» і «Друзі», померла у віці 70 років. Причиною смерті стало онкологічне захворювання.

Її друг Рон Фасслер, який зіграв головну роль в серіалі «Хранителі», повідомив сумну звістку у себе в соцмережі і попросив фанатів пом’янути її.

«Мері Пет Глісон, одна з найдорожчих і милих людей, яких я коли-небудь мав задоволення знати, померла вчора ввечері у віці 70 років», – написав він.

«У рейтингу фільмів за версією IMDb (інтернет-база даних фільмів. – прим. ред.) у неї було 174 бали (з ще однією роботою, яка ще не вийшла). Але вона була набагато більше, ніж чудова актриса: вона була неповторною », – продовжив друг.

«Вона була такою турботливою, такою кумедною і робила все навколо« таким смачним », що мені складно уявити світ без її зігріваючої теплом присутності», – поскаржився Фасслер.

«Моє серце з усіма, хто знав і любив її (вас – мільйон). давайте піднімемо келих за неї цього вечора і скажемо останній прощальний тост на згадку про неї », – звернувся актор до шанувальників Мері.