Український продюсер та репер Потап вперше за кілька років дав розгорнуте інтерв’ю на телебаченні.

Потап поділився подробицями особистого життя з дружиною Настею Каменських та творчого шляху.

За словами репера, після весілля його життя змінилось через Каменських, яка мотивує його займатись спортом та слідкувати за своїм здоров’ям.

“Повний ЗОЖ. Молода дружина. Вона відволікає мене від того бурхливого життя, яке було раніше. Почався новий період життя, новий період творчості. Такий романтичний і дуже чесний”, – зізнався Потап.

Артист поділився, що його дружина гарна господиня та дуже турботлива жінка.

“Вона дуже класно готує. Сьогодні день був у мене такий – вона мене розбудила, поцілувала, забігла наша собака до нас, ми повалялися в ліжку трохи. Приготувала мені сніданок, вже приготувала обід. Вона шикарно готує рибу. До нас приходять гості, вона готує для всіх гостей”, – розповідав співак.

За словами репера, він не проти відвертих зйомок Каменських та навпаки дуже пишається своєю красивою дружиною.

“Мені єдине, що не подобається – коли вона цілується з іншими чоловіками дуже багато, якщо знімається в якомусь кіно, або якщо йдуть проби. Я чоловік впевнений в своєму коханні. І мені подобається це, мені подобаються її відверті фотографії, фотосесії. Мені подобається, що вона подобається собі. Я знаю, що вона дуже красива жінка. Але це моя жінка, я з нею прокидаюся щоранку. Вона навіть вранці красива. Я зараз щасливий на 100%”, – підсумував Потап.