Михайло Савчук за вбивство Ірини Бакал буде позбавлений волі до настання 49-річного віку.

У місті Тревізо італійської області Венеції було винесено вирок 19-річному студенту з Молдови Михайлу Савчуку. За жорстоке вбивство своєї колишньої коханки, яка перебувала на шостому місяці вагітності, молдаванин найближчі 30 років буде перебувати у в'язниці, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Віддайте мені сина!”: В аеропорту “Бориспіль” затримали 11-річного сина Саакашвілі

Сексуальний зв'язок Михайла та Ірини тривав протягом року. У вересні минулого року молодий чоловік оголосив коханці про розрив їхніх стосунків.

Михайло Савчук почав жити з іншою дівчиною. Незабаром Ірина Бакал заявила йому, що вона виношує від нього дитину. Юнак закликав її зробити аборт, однак дівчина відмовилася. Вони домовилися зустрітися, щоб обговорити ситуацію.

Пару помітили ввечері 19 березня. Після цього Ірину ніхто не бачив. Стривожені батьки дівчини звернулися в поліцію.

Незабаром в полі знайшли тіло Ірини. На ньому виявили сліди насильницької смерті. Після того Михайло Савчук був затриманий. Він зізнався, що колишня коханка пригрозила розповісти про свою вагітність матері і новій коханій хлопця, через що він і накинувся на неї.

– Я вдарив її каменем, вона впала, я побачив кров, вона не рухалася, але ще була жива. Тоді я задушив її, – розповів Михайло Савчук.

У липні ув'язнені  італійської в'язниці напали на молдаванина. Після цього адвокати Михайла Савчука попросили для нього скорочення терміну покарання з довічного до 30 років. «Повинно бути співчуття до всіх сторін», – порахували вони. Суд прийняв їх сторону.