Нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко, який засвітився на скандальному листуванні в залі Ради з повією, а потім в додатку Tinder розглядав дівчат, заявив, що це була його провокація і своїми діями він “хотів висловити протест проти полювання журналістів на політиків”. Про це Яременко заявив “Страні”.

“Народні депутати стають жертвами полювання, яке позбавлене ​​будь-якого політичного сенсу. Це не журналістика, це -” що бачу – про те співаю “. Журналісти намагаються підглядати, сфотографувати, це важко назвати журналістикою. Журналісти навіть не намагаються взяти коментарі у тих, за ким підглядають, що відбувається. Ось проти цього ми і виступаємо”, – заявив нардеп.

Він заявив, що данн листування є сфабрикованим.

“Ми (нардепи – Ред.) стежимо за тим, що відбувається в верху залу, і розуміємо, що це буде тривати. Мої колеги, звичайно, попереджали мене цього не робити, але я вирішив у такий спосіб висловити свій протест. Це не журналістика, а знущання над інформаційними потоками і людьми. Не потрібно говорити про те, чого немає. Дане листування є сфабрикованим, і на цю переписку ніхто з іншого кінця не відповідав. Цим я хотів показати, що так робити не можна, і ті, хто називають себе журналістами такими діями зловживають. Результат, – те, що ми показали, що це ідіотизм, фотографувати і не брати коментарі в тих, кого знімають “, – сказав нардеп.

На уточнююче запитання, чи була реакція дружини, Яременко відповів, що дружина не завжди підтримує його гумор. “Про це листування знали деякі колеги, але це не має значення – хто саме”, – заявив він. Яременко також додав, що “коли журналісти публікують ось такі жовті новини, вони відволікають увагу від реальних серйозних речей, і таким чином не можна вести репортажі”.

Він вважає, що цією провокацією він зміг привернути увагу до того, що “в ВР крім нормальної журналістики ЗМІ часто створюють інформацію про речі, які не маю нічого спільного з політикою і є неперевіреними”.

На питання чи готовий він пройти детектор брехні Яременко сказав, що ні, це не має сенсу і він не розуміє, навіщо це робити.