Ешлі Массаро судилася з World Wrestling Entertainment.

Ешлі Массаро, американська суперзірка рестлінга WWE, модель і актриса, померла у віці 39 років. Причини смерті невідомі, але в четвер вранці вона була терміново госпіталізована з власного будинку в Лонг-Айленді. Про це передає Daily Mail.

Повідомляється, що в лікарню її доставили в несвідомому стані. У поліції підкреслили, що смерть не пов'язана з криміналом.

Массаро була суперзіркою WWE з 2005 по 2008 рік, і після появи на обкладинці Playboy вона отримала ще більшу популярність серед основної аудиторії.

Організація WWE опублікувала заяву у відповідь на смерть Массаро, висловивши свої співчуття її родині і друзям.

"Ми засмучені, дізнавшись про трагічну смерть колишньої суперзірки WWE Ешлі Массаро", – йдеться в заяві.

У Массаро була одна дочка Алексіс, якій в липні виповниться 19 років.

На початку 2019 року Массаро поділилася в Instagram зі своїми фанами думками про смерть, ніби передбачала її.

"У тих, хто помер вчора, були плани на цей ранок. А у тих, хто помер цього ранку, були плани на вечір. Не сприймай життя як належне. В одну мить все може змінитися. Тому часто прощайте і любите всім своїм серцем. Ви можете ніколи не отримати такий шанс знову ", – написала вона.

Раніше Массаро приєдналася до колективного позову проти WWE, пов'язаному з потенційними травмами голови в листопаді 2016 року, поданого адвокатом Костянтином Кіросом. Як пише Boston Globe, вона звинуватив компанію в приховуванні ризиків травм, які, як відомо, наносять неврологічний збиток, а також в тому, що компанія відмовляла її повідомляти про передбачуване сексуальному насильстві, яке вона пережила на військовій базі США в 2006 році під час туру WWE.

Цей позов був відхилений в 2017 році.

Смерть Массаро розслідуватимуть, повідомляє The Blast.

Свій шлях до рингу Ешлі починала гімнасткою. Вона брала участь в конкурсах краси, завоювала титули Miss Hawaiian Tropic USA 2002 і Miss Hawaiian Tropic Canada 2005.