Священик Української православної церкви Московського патріархату Євген Молчанов, який відмовився відспівувати дворічного хлопчика, який трагічно загинув в Запоріжжі в результаті падіння на нього самогубці, розповів про сильні переживання, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Це були ви! Точно ви! 100%!…”: Парасюк “підірвав” Мережу зверненням до Порошенка

 За словами священнослужителя, він був змушений відмовити матері загиблої дитини, яка на колінах просила його відспівати малюка.

«Я розумію батьків дитини і співчуваю разом з ними. Але, на жаль, дитина була хрещена в церкві, хрещення в якій є недійсним. Цю церкву не визнає увесь православний світ », – сказав він.

Він зізнався, що йому шкода малюка і через ситуацію, що склалася він сильно нервує і п'є таблетки.

«Звичайно, мені було її шкода! Я вже кілька днів п'ю заспокійливе, живу на ліках. Вона падала навколішки, це жахливо … Я ледве стримався, щоб самому не стати перед нею на коліна. Але є моменти, які я не маю права й не помічати. За це Бог і карає, розумієте? »-  не змінив свою позицію Молчанов.

Нагадаємо, вчора прокуратура Запорізької області відкрила кримінальне провадження щодо священиків УПЦ Московського патріархату, які відмовилися відспівувати хлопчика.