У суботу, 23 лютого, відбувся фінал Національного відбору на "Євробачення 2019", в якому взяли участь шестеро претендентів на поїздку в Тель-Авів в травні, щоб представити Україну на міжнародному конкурсі.  

Найбільшу кількість балів від глядачів набрала MARUV, яка і стала переможницею Нацвідбору. Друге місце дісталося Freedom Jazz.

Джамала розповіла, що думає про MARUV на прес-конференції, яка відбулася з членами журі після оголошення результатів.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

В минулому році у MELOVIN був досить гарний виступ і шоу, номер і досить гарний вокал. Та й глядачі його визначили на 7-е місце. Але так само, як і на Нацвідборі на "Євробаченні", крім глядачів, є журі. Як ви думаєте, чи може ситуація в цьому році повторитися, так як ви раніше сказали, що до MARUV "є питання" щодо вокалу і номеру?

"Для журі потрібно співати блискуче. Ось правда. Щоб не було ніяких питань. От ви сказали кілька разів слово "досить". Досить гарно заспівав, виступив. Достатньо – недостатньо. Це має бути вогонь, який бачать всі здалеку. Це повинно бути так, щоб нам здавалося, що вона розвалить зараз цю сцену. Над цим можна буде потім попрацювати. Тому що, як ми знаємо, номер, який було показано тут, він все одно ще допрацьовується сотні разів. Ось тут, думаю, MARUV допоможе її команда".- відповіла Джамала