Хлопець також намагався вбити і себе, але не вийшло, передає Корупція.Інфо

У Великобританії 21-річний хлопець іракського походження зґвалтував свою 18-річну дівчину Риму Рамзан, а потім відрізав їй голову. Як пише The Daily Mail, Арас Хусейн почав відрізати дівчині голову, коли вона ще була жива. Після цього хлопець вдарив себе ножем в груди, але залишився живий. Жахливе вбивство сталося ще в червні минулого року, але подробиці стали відомі тільки зараз, оскільки на часі у цій справі триває судовий процес.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Як стало відомо в суді Шеффілда, Арас шантажував Риму фото, на яких вона була зображена у відвертому вигляді, і погрожував показати знімки її сім'ї у тому випадку, якщо вона його кине. Слідство також з'ясувало, що в день вбивства Рима прийшла до Араса з паспортом та великою сумою грошей.

А трохи пізніше сусіди почули крики і побачили, як Арас вибіг зі своєї квартири голий і весь у крові. "Я не знаю, чому зробив це. Вона любила мене, а я її зґвалтував і вбив. Я вчинив неправильно. Мене потрібно за це покарати", – сказав Арас в лікарні, коли йому надавали допомогу. Водночас, як заявив на суді представник держобвинувачення, сім'я Рими не схвалювала її стосунків з молодим чоловіком, який неодноразово конфліктував з її родичами.

Як заявляє адвокат, його підзахисний страждає шизофренією, однак звинувачення, в свою чергу, стверджує, що поведінка підсудного на момент скоєння вбивства пояснюється його схильністю до насильства.

Сама подія сталась декілька років тому, проте остаточне рішення стало відомо тільки зараз. Хлопеця визнали психічно неврівноваженим, та змусили примусово лікуватись в закритому медичному закладі, після чого він продовжить нести покарання в місці позбвалення волі.