Лілія Подкопаєва за своєю натурою не дуже публічна людина. Колишня гімнастка дуже рідко балувала шанувальників кадрами свого особистого життя.

Але останнім часом Подкопаєва все частіше викладає знімки у себе в блозі. Можливо це на неї так вагітність впливає.

Нагадаємо, Лілія Подкопаєва чекає дитину від свого нареченого. Це буде третя дитина в її родині, але друга яку вона народить сама. Старшого сина Лілія усиновила разом з колишнім чоловіком Тимофієм Нагорним. А відразу після усиновлення Лілія завагітніла і народила дочку.

Поки що Лілія всіляко відпочиває, набирається сил, відвідує багато світських і спортивних заходів. А недавно показала шанувальникам, як розслабляється в Одесі.

На своїй instagram-сторінці Лілія показала літнє фото, на якому позує на тлі фонтану, розташованого, швидше за все, на території одного з безлічі одеських ресторанів. Для прогулянки гімнастка вибрала легкий образ в білих тонах. На Лілії – білі штани-кльош, майка і легка кофтинка.

"Одеса – це Одеса, оптимізму дотепності і винахідливості справжніх одеситів можна тільки по-доброму заздрити! … Ой, мені все одно, аби ТАК", – з гумором підписала фото Подкопаєва. Відзначимо, що на фото вагітний живіт спортсменки ледь помітний.