Українська співачка Тіна Кароль спантеличила виглядом під час зустрічі з фанатами

Останнім часом Тіна дуже рідко з’являється на публіці через карантин, а також досить рідко ділиться новими фото в різних образах. Зараз зірка воліє проводити час з сином і займається всіма справами у будинку. На офіційному фан-акаунті співачки в цей час показують фото, зроблені до карантину, а також на зустрічах Тіни з фанатами. Цього разу зірці вдалося спантеличити зовнішнім виглядом.

На фото зірка позувала в білому костюмі в домашньому вигляді без макіяжу і укладок. Саме це стало причиною бурхливих обговорень серед користувачів мережі. Фанати почали сперечатися про зовнішній вигляд співачки і навіть заявили, що артистка схожа на вагітну.

«Кофта Тіни: чуть чуть випирає. Мій мозок: вона вагітна Допоможіть мені знову стати нормальною людиною, я скоро збожеволію зі своїми здогадками 🤪😂 »,« Солодка😻🙈 »,« Пухлиш мій 🐱🤗 »,« кошеня такий 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 !! »,« Класне фото💗 »,« намистинка 🥺🥺😍😍😍😍😍 !! »,« Сонечко 😍😍😍 »,« Тіна в Карпатах зараз? 😍 »,« Тіна Кароль просто красуня💖💖💖 »,« щаслива і слабка »,« Вона схожа на вагітн🙏 ».