На Дніпропетровщині оперативники затримали чоловіка, який півроку ховав тіло колишньої співмешканки у власній шафі
Про це повідомляє прес-центр Національної поліції України в мережі Facebook, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

В одній з квартир міста Верхньодніпровське під купою шмаття у шафі в поліетиленовому пакеті поліцейські виявили муміфіковане тіло жінки. З’ясувалося, що 45-річна померла знаходилася у розшуку з 17 лютого, коли до відділення поліції звернулася її мати та повідомила, що 29 січня її донька пішла з дому і більше не поверталася.

Співробітники поліції встановили, що за 2 роки до смерті жінка проживала разом з 56-річним чоловіка. Потім їх шляхи розійшлися, але подруга часто навідувалася до нього в гості.

Коли в квартирі підозрюваного знайшли тіло померлої, він розповів, що 30 січня прийшов додому і побачив свою кохану мертвою. Злякавшись, сховав тіло у шафі. Однак версія підозрюваного розвалилася, коли судово-медична експертиза показала, що смерть жінки настала внаслідок гострої травми у шию.

Тоді чоловік зізнався, що цього дня він попрохав жінку приготувати вечерю, однак вона витратила гроші на алкоголь. Господар розлютився і вдарив колишню кохану кухонним ножем у шию.

Впевнившись, що жінка померла, він натягнув на тіло поліетиленовий пакет і сховав у шафі. В подальші місяці, коли гості господаря цікавилися неприємний запахом, розповідав, що причиною є старі речі його покійної матері.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.