Телеведуча Лідія Таран висловилася про те, як Алла Мазур бореться з онкологією, яку у неї діагностували цієї осені. За її словами, колеги не очікували, що Мазур проводитиме новинні ефіри відразу після хіміотерапії.

Ведуча телеканалу “1 + 1” Лідія Таран висловилася про колегу по цеху Аллу Мазур, яка бореться з раком. За словами Лідії, Алла мужньо все переносить. Вона налаштована дуже оптимістично і впевнена, що переможе страшну хворобу. Лідія зізналася, вони з колегами не очікували, що Мазур вестиме ефіри відразу після хіміотерапії.

Співробітники телеканалу домовилися між собою, в які дні будуть замінювати онкохвору Мазур, однак Алла знайшли в собі сили і сама проводить новинні ефіри. Колеги по цеху пишаються зіркою телебачення і бажають їй якнайшвидшого одужання.

“Коли публічна людина робить таку заяву, вона привертає увагу безлічі жінок і чоловіків, які підуть потім перевірятися”, – сказала Лідія Таран.

Нагадаємо, телеведуча Алла Мазур, у якоъ знайшли пухлину, розповіла, що після курсу хіміотерапії їй зроблять операцію. Також незмінна ведуча новин на “1 + 1” показала фото з лікарні, де проходить лікування.