Олена Зайцева вже десять років приймає знеболювальні ліки після того, як в 2007 році разом з мамою попала в аварію, передає Корупція.Інфо

Популярне: “В Україні таких навіть не продають”: Оксана Білозір “засвітилася” в Раді із сумочкою вартістю у 17 пенсій

Про це розповів один із знайомих родини Зайцевих, чия донька на автомобілі Lexus у Харкові влетіла в натовп людей, внаслідок чого п’ятеро людей загинуло, ще шестеро у різному стані важкості потрапили до лікарні.

За його словами, у 2007 році Олена Зайцева разом з мамою Тетяною потрапила у серйозну ДТП.

"Таня була за кермом, вони зіткнулися з таксі, і більше всіх тоді постраждала 10-річна Олена. Лікарі буквально по частинах її збирали і обличчя "ліпили" заново. На лиці досі залишилися шрами, які вона намагається приховувати за допомогою косметики. Я не міг собі уявити, що після пережитого в дитинстві вона зможе порушувати швидкісний режим. Після того ДТП у неї почалися страшні головні болі, і вона вже 10 років сидить на серйозних знеболюючих. Про це відразу сказали лікарю, який брав аналіз крові. Алкоголю там не було однозначно. У суді говорили про опіати – нічого не можу відповісти. Якщо вживала – ніхто з дорослих цього не знав. Можливо, якісь компоненти були в знеболюючих таблетках, не знаю, це вирішувати експертам,"
– розповів чоловік.

За словами чоловіка, він знайомий з родиною Зайцевих 20 років. Переконує, що батько родини займається бізнесом, як і його троє синів. І жоден з них не зв’язаний з правоохоронцями. Однак зведеним братом Олени Зайцевої є люстрований заступник прокурора Черкаської області Дмитро Зайцев. Про це розповіла прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Таня в шоці. З одного боку – дочка, і її можна зрозуміти, будь-яка нормальна мати буде намагатися врятувати свою дитину. З іншого боку – загиблі люди і весь цей жах. Що вони планують? Нічого не планують, все прекрасно розуміють, що Олена винна. Вона і сама твердить: моя машина вбила людей. Те, що вона буде відповідати за скоєне – ясно як білий день. Не зрозуміло інше: чому водій Touareg зовсім уникнув відповідальності? Зайцеви сподіваються на результати дорожньої експертизи, можливо, вона щось прояснить", – підсумував чоловік.