26-річна Сільвія Ванесса Ізагірре з другом їхала в автобусі на чергування в лікарню Gabriella Alvarado, коли на них напали озброєні злочинці, передає Корупція.Інфо

Напад стався в місті Токоа, Гондурас. Троє озброєних людей в капюшонах захопили автобус з метою грабежу. Один з членів банди зауважив Сільвію і запропонував їй зайнятися з ним сексом, але вона відповіла відмовою. Тоді чоловік витягнув пістолет і вистрілив їй в голову. Грабіжники відразу втекли з місця злочину. За життя дівчини боролися лікарі, але незабаром вона померла.


Повідомляється, що поліцейським вдалося затримати лише одного підозрюваного – Евін Адоні Авілі. Чоловікові пред'явлено звинувачення у вбивстві.


Популярне: Або звільняй їх, або звільнять тебе: Порошенко поставив ультиматум Гройсману

На сторінці Сільвії в "Фейсбуці" користувачі говорять, наскільки милою і доброю дівчиною вона була, залишають численні співчуття і сумують разом з родичами.

"Боже, у дівчини все життя було попереду. У неї прекрасна професія. Ніхто не заслуговує такої смерті. Мої співчуття батькам. Я відчуваю себе настільки безпорадною перед таким злом".

"У ній було стільки ніжності і краси. Біль занадто велика"