Поліцейським вдалося частково відновити хід подій того фатального дня, коли вбили юриста Ірину Ноздровську, передає Корупція. Інфо

Популярне: Готуйте гроші, або робіть запаси: В 2018 році рекордно зростуть ціни, найбільше подорожчає…

Правоохоронці, які займаються розслідуванням вбивства, знайшли на місці злочину кілька важливих знахідок, які можуть допомогти в розкритті справи. Про це заявив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

Поліцейські повністю відтворили шлях руху правозахисниці від місця її роботи в Києві та до місця виявлення тіла.

«Вона вийшла на метро «Героїв Дніпра», сіла швидше за все в маршрутне таксі і доїхала практично до свого будинку. Використовуючи наші технічні можливості, ми відстежили її пересування. Встановили час, який це зайняло. І тепер розуміємо, коли приблизно наступила смерть … Можу сказати, що ввечері 29 грудня. Остаточний і точний час – тільки після проведення комплексної експертизи», – повідомив Аброськін.

«Можу точно сказати, що близько 17-ї години Ірина розмовляла з матір’ю, через пару хвилин було зафіксовано ще одне з’єднання – тоді Ірина сказала, що не може зараз говорити. Це була її остання розмова з рідними. Ми зафіксували роботу мобільного телефону Ноздровської майже до 19 години 29 грудня. Тобто він був включений», – додав поліцейський.

Правоохоронці припускають, що Ноздровская доїхала від метро додому, де її могли чекати, або ж вона їхала разом з вбивцею.

У поліції зазначають, що у водоймі і поруч із нею знайшли кілька ножів, але жодне лезо не підходить під опис поранень. Також знайшли один з телефонів Ноздровської.

«У воді ми знайшли один мобільний телефон Ірини. Знайшли чохол від її другого телефону – там же, під водою (поки немає самого апарату). Знайшли одяг, але не Ірини – вона в той день була в дублянці», – повідомив перший заступник голови Нацполіціі.