Акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець захворіла на коронавірус. Про це 25 серпня повідомила пресслужба «Кварталу 95».

Через хворобу вона не брала участь у зйомках нових випусків проєкту «Вечірній Квартал».

«За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на COVID-19, так що в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів – негативні», – сказав актор студії Євген Кошовий.

У нових випусках пані Кравець замінять чотири актриси «Жіночого Кварталу» – Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова та Валерія Товстолес.

Зйомки нових випусків «Вечірнього Кварталу» відбулися в Палаці «Україна», але через карантин пройшли без глядачів. Телевізійні версії концерту покажуть в новому осінньому сезоні на каналі «1+1»

У нових випусках Олену замінять відразу чотири актриси «Жіночого Кварталу», а саме – Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес.

«Безумовно, це дуже хвилююче і відповідально – замінювати саму Олену, та ще й у «Вечірньому Кварталі». Це в «Жіночому Кварталі» ми – на своїй території, а тут – відчуття, що ми з дівчатами – хоч і бажані гості, але на чужому весіллі», – говорить актриса Ірина Сопонару.

Нагадаємо, відома українська телеведуча та учасниця проєкту “Танці з зірками” Ольга Фреймут захворіла на коронавірус.

Так, за інформацією jetsetter.ua, через виявлений у знаменитості COVID-19 Фреймут скасувала низку планів. Зокрема, 22 серпня ведуча мала виступати на церемонії нагородження “ТОП-50 успішних жінок Львівщини”. Ведучу заходу змінили.