Житель Кемерово Сергій Агарков, що втратив двох дітей у пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" розповів, що упізнавав своїх дітей по одязі.

Всього під час пожежі сім'я Агаркових втратила сина, дочку і бабусю, передає Корупція.Інфо


"Своїх я впізнав по черевичкам, по одягу, по всьому. Вони десь лежали, вони задихнулися. Вони бігли, вони рятувалися, нікого не було", – розповів він.

Тиждень тому його дочці Маші виповнилося 10 років. Вона вчилася на відмінно, займалася гімнастикою. Її брату Кості було 8 років, він любив грати в шахи і баскетбол. У день пожежі бабуся відвела їх в ТРЦ подивитися мультфільми. За словами батьків, протягом доби після пожежі мобільні телефони рідних були включені і вони сподівалися, що діти і бабуся живі. Однак 27 березня Сергія Агаркова викликали на опізнання.

Популярне: “Люди падали замертво там, де їх заставала смерть”: З’явилися подробиці загадкової загибелі 5 людей на ДніпропетровщиніТакож в пожежі загинула завуч школи №17 Тетяна Дарсалія, яка прийшла в ТРЦ разом з 14-річною дочкою. Коли почалася пожежа педагог виштовхнула дитину на вулицю і повернулася рятувати чужих дітей.

Відзначається, що рідним загиблих і зниклих без вести надають допомогу професійні психологи.

 25 березня в ТРЦ "Зимова вишня" в Кемерово сталася пожежа, в результаті якого загинули 64 людини, з них 41 дитина.

Трагедія трапилася в дитячій кімнаті, де за попередньою інформацією загорівся поролоновий наповнювач в батутному басейні. Вогонь швидко перекинувся на інші об'єкти, зокрема кінотеатр. Коли почалася пожежа, в приміщенні не спрацювала сирена.

Очевидці розповіли, що дітей не випускали охоронці, блокуючи їм вихід сходами.